×
ВхідРеєстрація

E-mail *

Пароль *

Забули пошту або пароль?

» Неділя, 22 червня, 2025.
Вимкніть AdBlock або додайте портал у винятки щоб повноцінно користуватись, після оновіть сторінку (F5).
Якщо у вас щось не вийшло, ви можете написати нам з іншого браузера, де не встановлено блокувальник реклами.

Новини

15 випадків розміщення дискримінаційної реклами за ознакою статі виявили з початку року

Держпродспоживслужба виявила 15 випадків розміщення дискримінаційної реклами за ознакою статі з початку 2025 року. Про це повідомив заступник голови відомства Андрій Крейтор. За його словами, це може свідчити про позитивну динаміку у формуванні більш відповідального рекламного середовища.

У 2024 році відомство наклало 63 штрафні санкції на загальну суму 181 тис. грн за розміщення дискримінаційної реклами за ознакою статі.

Як пише Держпродспоживслужба, використання жіночого образу як «прикраси» в рекламі автосервісів, автомийок, ресторанів тощо є прикладом дискримінації. Це принижує людську гідність, закріплює гендерні стереотипи та суперечить вимогам законодавства.

Закон України «Про рекламу» забороняє дискримінацію за ознакою статі. Контроль за дотриманням цієї норми здійснює Держпродспоживслужба відповідно до статті 26 цього Закону.

У Держпродспоживслужбі зазначили, що бізнес як замовник рекламного контенту має усвідомлювати відповідальність за його зміст. «Реклама повинна відображати повагу, підтримувати рівність і сприяти формуванню здорового соціального середовища», — резюмували у відомстві.

2025-05-21
Джерело: www.rup.com.ua

Реклама
Тендер
Нанесення на ручкиДоброго дня Потрібно прорахувати нанесення на ручки. Ручки мої, тобто робимо відправлення на вас. Тираж 100 500 1000шт Вартість нанесення, макет
Форум
Планування подорожей Україною, які є поради та цікаві місця?Привіт усім! Хотів би поділитися своїми ідеями щодо планування подорожей Україною. Країна справді вражаюча, і кожен куточок має щось особливе. Я виріш